back to top

Košarka:Basket-Star Fojnica 86:54

košarka:basket-star fojnica 86:54

Ekipa KK Basket Živinice nastavlja uspješnu seriju od čak 21 uzastopnu pobjedu!Sinoć je u Gradskoj dvorani u Živinicama na megdan izašla drugoplasirana ekipa Star-Gen Fojnica, koja je uspjela držati rezultatski priključak do sredine 2. četvrtine, od kada naša ekipa uspijeva stvoriti prednost i na poluvrijeme odlazi sa +14.

Nastavak 3. četvrtine donosi furioznu igru naših momaka, gdje dobijaju treću četvrtinu 27 na prema 12. Krajnji rezultat je glasio 86:54 za naše momke, a priliku za igru su dobili svi igrači.

Naredno kolo gostujemo ekipi Novog Travnika i to je ujedno posljednje kolo regularnog dijela A-2 lige-grupa Sjever, nakon čega se okrećemo Final four-u koji će se održati u našem gradu!

Učinak naših košarkaša je slijedeći:Korkutović 28p, Pepić 15p, Mazalović 9p,Antunović 8p,Meštrić 7p, Hasanić 6p, Dedajić 5p, Mujkanović 5p i Mahmutović 3p./KK Basket Živinice/