back to top

KBS Šotokan.Saopštenje za javnost

kbs šotokan.saopštenje za javnostU univerzitskoj sportskoj dvorani u Tuzli, u  organizaciji Karate kluba ,,Forma”, održano  je 23.OTVORENO PRVENSTVO TUZLE,  gdje je učešće uzelo oko 280 takmičara iz 24 kluba F BiH .

Za naš klub nastupilo je 17  takmičara i osvojili su :3 zlatne, 3 srebrene i 5 bronzanih medalja u ukupnom plasmanu smo zauzeli osmo mjesto .

Zlatne medalje osvojili su Anida Ćasurović, Abdurrahman Hasanović i  Nedim Čergić.

Srebrene medalje osvojili su Durić Emina,Jašarević Elnur i Hasanović Muhamed.

Bronzane medalje osvojile su  Adna Bojić, Aiša Mujagić , Sanjin Karović, Admir Mušić  i Emrah Karić .

Svim takmičarima koji nisu  osvojili medalju želimo više sreće drugi put .Zahvaljujemo se ovim putem podršci Grada Živinice,  roditeljima naših članova i našim sponzoru ,,ATRIJUS PROJEKT”,  a našim takmičarima puno sreće na slijedećem takmičenju .

Naravno za sve uspjehe i takmičarske rezultate zaslužni su i naši treneri Ahmo Bojić , Advija Mušić  i Džemal Ćasurović./N.Č./